«Разом майже все життя»: історія кохання Петра та Марини Порошенко

Майже кожен чоловік має любов всього життя. Політик і власник шоколадного бізнесу Петро Порошенко теж знайшов свою єдину — красуню дружину і люблячу маму Марину, яка будь-коли може його підтримати і проявити турботу. Багато хто вважає їхній шлюб прикладом прикладом ідеального сімейного життя, якому вже понад 30 років! У них є велика родина та гармонійні стосунки. Але з чого все починалося? Як і де Петро та Марина познайомилися та стали популярною публічною парою в Україні? Далі на kyivski.

Петро Порошенко — не лише один з найвпливовіших політиків сучасних часів, а ще й відданий чоловік. Люди з його близького оточення розповіли, що він буває суворим і скупим на емоції на роботі, а в сімейному колі стає ніжним і дбайливим чоловіком.

Практично все життя Петро Порошенко любив лише одну жінку, з якою познайомився у студентські роки. Це киянка Марина. Вони познайомилися на дискотеці після закінчення зимової сесії в університеті. Це було кохання з першого погляду. Товариський, мужній і красивий молодий хлопець. Марина не могла не звернути на нього увагу. До того ж, у юні роки Петро став майстром спорту з боротьби та дзюдо, тому був у хорошій фізичній формі та подобався багатьом дівчатам:

«Я дуже цим пишалася і завжди почувала себе за його спиною, як за кам’яною стіною», — зізналася Марина Порошенко журналістам, як пише ivona.ua

Незважаючи на велику кількість шанувальниць, Петро обрав саме Марину. Вони довго спілкувалися та танцювали на студентській дискотеці, і одразу ж сподобалися один одному. Проте їхні стосунки почалися лише за півроку.

Романтичні зустрічі: коли Петро та Марина почали зустрічатися?

Після першого знайомства Петро був закоханий у киянку Марину, яка навчалася у медичному інституті. А сам він був студентом університету Т. Г. Шевченка. Незважаючи на те, що вони не могли щодня бачитися на лекціях, доля все одно звела їх разом.

Після закінчення навчального року студенти київських вищих навчальних закладів зібралися на пікнік. Серед них були Марина та Петро, ​​які знову хотіли побачити один одного. Вони спілкувалися та весело проводили час на природі. Наприкінці дня Петро провів Марину додому. З тих пір вони почали зустрічатися:

«Це було так романтично… У мене був суворий режим, о 22:00 мені треба бути вдома. У цей час ми приходили під будинок, я показувалася мамі, і потім ми стояли під балконом до першої години ночі і пізніше — розлучатися було дуже важко», — розповіла Марина, як передає ivona.ua

Весілля та сімейні традиції

Марина та Петро Порошенко довго зустрічалися і невдовзі стали нерозлучною закоханою парою. У вільний час вони любили ходити разом на побачення, у кафе та у гості. Через рік після романтичних зустрічей вони вирішили одружитися. Але спільні плани довелося відкласти потім. Через тиждень після подання заяви до київського РАГСу Петру прийшла повістка з військомату. Тоді ще не було відстрочки для тих, хто навчався у вищих навчальних закладах. Після цього їм довелося пережити два роки розлуки. Але, як виявилося, це не стало на заваді для продовження їхніх стосунків. Солдата Порошенка відпустили на 10 днів до своєї коханої на весілля, де якраз і познайомилися їхні батьки:

«Наші батьки познайомилися вже перед РАГСом. Виглядало це смішно: мій тато простяг руку і сказав: «Переведенців». Батько Петра теж простяг руку: «Дуже приємно, Порошенко». Ми цей момент часто згадуємо», — сказала Марина.

Через кілька років вони стали великою родиною. Марина і Петро мають 4 дітей. Саме тому їй довелося відмовитись від кар’єри. І, як вона сама зізнавалася, жодного разу про це не пошкодувала.

Вони щасливо живуть разом, допомагають один одному і завжди зустрічаються на свята. Наприклад, на день народження Марини вся сім’я збирається разом і вирушає у подорож:

«Ми намагаємось на день народження кудись поїхати. Для мене найбільший подарунок просто побути з ним разом. Я потім згадую це цілий рік», — відверто розповіла Марина Порошенко.

Вона любить шити, в’язати, готувати та займатися вихованням дітей, а Петро є головним у сім’ї. Його слово — закон. Він, як і всі інші, має свої домашні обов’язки та допомагає своїм дітям. Родина Порошенка дуже дружня. Вони люблять проводити разом час та підтримують один одного.

Как 23-летний киевлянин создал успешный бизнес с помощью PHP?

Киевлянин Олег Шумар — гений программирования. Его таланту и успешному пути в карьере подражают многие опытные специалисты в сфере ИТ-технологий. Он начал зарабатывать на...

Интересные факты о певице Наталье Могилевской

Известная певица и жюри телепроектов, Наталья Могилевская, несчастлива в любви. Об интересных фактах из ее жизни и о том, как киевлянка преуспела, и оставила...
.,.,.,.