Блондинка с сильным голосом: как Ирина Билык стала народной артисткой Украины?

Ірина Білик — киянка, яка завжди знала, що хоче бути співачкою. Впевненість у собі та працьовитість стали її вірними помічниками на шляху до успіху. Вона не лише навчилася гарно співати та виступати, а ще й писати пісні, які ставали справжніми хітами та прославляли її далеко за межі України! Життя Ірини Білик насичене багатьма подіями, а її кар’єра співачки привела її до великої слави. Детальніше на kyivski.

Цікаві факти про дитинство співачки

Ірина Білик народилася 6 квітня 1970 року. З юних років виявляла інтерес до творчості. Її батьків це радумало і водночас дивувало. Вони не мали жодного відношення до музики та мистецтва — працювали інженерами на авіаційному заводі. Незважаючи на це, батьки підтримували Іру у всіх її творчих захопленнях. Крім занять у школі, вона з 14 років почала займатися вокалом, балетом та танцями, а у 6 років стала учасницею дитячого ансамблю «Сонечко» та їздила з гастролями Україною та за кордон.

Також киянка відвідувала театральну студію та музичну школу у Києві. Незважаючи на насичений графік, прагнення займатися творчістю давало їй енергію та мотивацію все встигати. Старання дівчинки завжди помічали та заохочували викладачі.

У 10 років Ірина Білик написала свою першу пісню, вміла грати на фортепіано та гарно співати. Після закінчення музичної школи вона працювала викладачем — навчала дітей вокалу. Таким чином вона не тільки заробляла гроші на життя, а ще й займалася улюбленою справою. Тоді вона навіть уявити не могла, що стане успішною співачкою і гастролюватиме по всьому світу!

Початок сольної кар’єри: як Ірина Білик вперше з’явилася на ТБ?

Працюючи викладачем вокалу у Києві, Ірина вирішила продовжити розвиватися у своїй справі. 1989 року вона вступила до музичного училища ім. Глієра, куди її прийняли на факультет естрадного вокалу. Під час навчання вона брала участь у різних вокальних фестивалях: «Червона Рута», «Весняні надії»… Саме там вона познайомилася з музикантами. Вони хотіли грати на сцені, а Ірина співатиме як сольна вокалістка. Поспілкувавшись про подальші плани та мрії, вони зрозуміли, що чудово підходять один одному і врешті-решт вирішили створити групу — «Цей дощ надовго».

1990 року вийшов їхній перший альбом — «Кувала зозуля». Ось так розпочалася творча діяльність Ірини у шоу-бізнесі. Потім вона разом з командою почала гастролювати Україною. Також співачка продовжила брати участь у різних музичних фестивалях. Завдяки цьому її частіше почали впізнавати шанувальники в Києві та інших країнах.

1995 рік став для неї особливим. Тоді відбувся перший концертний тур не лише у її житті, а й загалом в історії української поп-музики під назвою «Нова». Вона виступала у різних містах, у тому числі й своєму рідному Києві. Ірина провела концерт у Палаці України. Усі квитки були розкуплені. Після його успішного завершення за результатами опитування журналістам Ірина стала найпопулярнішою особистістю в індустрії української музики.

Ірина Білик стала однією з тих артистів, у кого швидко та успішно складалася кар’єра. 1996 року їй надали звання заслуженої артистки України та отримала нагороди в номінаціях «Співачка року» та «Пісня року». Найпопулярніша її композиція на той час називалася «Так просто».

Велика популярність та визнання співачки Ірини Білик

У 1997-1998 роках відбулося 2 концертні тури співачки. Вони проходили у Палацах спорту та на стадіонах. Також їй присвоїли нагороди в номінаціях «Краща співачка» та «Найкращий альбом». Наступні кілька років її концерти збирали повні аншлаги.

Новий етап у її творчій кар’єрі настав у 2004 році. Тоді Ірина вперше записала російськомовний альбом «Кохання. Отрута». Він став сенсацією у шоу-бізнесі — отримав статус «платинового» і був проданий 100, 000 разів!

2006 року вона випустила альбом, присвячений її благодійному туру «Допомогти так легко». Співачка вирушила туди разом зі своїм коханим та хореографом Дмитром Коляденком та командою балету та музикантів. А після приїзду до Києва перерахувала понад 200, 000 гривень на благодійність.

2008 року їй було присвоєно звання Народної артистки України. Співачка говорила журналістам, що це найвище звання вона отримала не лише завдяки своїм зусиллям, а й любові та підтримки шанувальників. Того ж року співачка вирушила до всеукраїнського туру під назвою «20 років разом». Крім популярних пісень Ірина дивувала публіку своїми віршами та оригінальними вбраннями на сцені.

Незважаючи на велику славу та успіх у шоу-бізнесі, Ірина не зупинялася на досягнутому. Виступи та написання нових пісень для шанувальників стали сенсом її життя та мотивацією продовжувати займатися творчістю.

Как и где выбрать “правильные” зимние шины в Киеве?

С наступлением зимних холодов у владельцев автомобилей существенно прибавляется забот, где главная — “переобувка” машины в “зимнюю” резину. При этом далеко не каждый автолюбитель знает,...

Как выбрать грузовое такси в Киеве

  Грузовое такси в Киеве, да и в любом другом городе, уже частое явление. Этим уже никого не удивишь. Ведь без них сложно переехать из...
.,.,.,.